PONAD 25 LAT TRADYCJI

KOSCHEM KSEL-ADAMUS

Spółka z o.o. Spółka komandytowa

ul. Kościuszki 4

73-155 Węgorzyno

TEL: 091-577-25-14
FAX: 091-886-54-77

Tradycja jakości ISO 9001:2015

Lead: Firma Koschem Ksel-Adamus z branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych związana jest od ponad dwudziestu pięciu lat. Jako innowacyjne przedsiębiorstwo kompleksowo podchodzimy do realizacji wymagań naszych klientów.

W ciągu ostatnich lat obserwujemy ciągły wzrost produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Jakość i walory estetyczne to główne czynniki, które decydują o pozycji wyrobu na rynku. Mając na uwadze specyfikę branży firma Koschem samodzielnie wykonuje projekt wyrobu, dokumentację i budowę form wtryskowych oraz automatyzację niezbędną do zabezpieczenia procesu produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych.

Posiadamy własne biuro konstrukcyjno-technologiczne pracujące w oparciu o systemy CAD/CAM i Solid Edge. Wyroby, które zostały zaprojektowane w firmie Koschem posiadają status wzorów zastrzeżonych i chronionych przez Urząd Patentowy.

Wieloletnie doświadczenie, inwestycje w firmę i sukcesywnie rozwijane know-how procentuje - z satysfakcją od lat obsługujemy naszych klientów i stale pozyskujemy nowych.
Z zaangażowaniem i powagą traktujemy każde powierzone nam zadania.

Wysoka jakość świadczonych usług potwierdzona jest certyfikatem jakości ISO 9001:2015. Od lat stosujemy system zarządzania jakością dla:

  • produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych,
  • projektowania i produkcji form wtryskowych,
  • konfekcjonowania wyrobów higienicznych.